עיצוב גרפי, בניית אתרים, ניהול אתרי אינטרנט

עוד קצת עלי...


שירותי עיצוב גרפי:
החוויה של עיצוב גרפי או איור פרויקט עבורי היא חוויה של חיבור מיוחד עם הלקוח המביא להולדת תוצר מוגמר. זה תהליך פשוט אך גם מורכב שיש בו גם הנאה וסיפוק מעצם התהליך וגם מהתוצאה.
מתוך מודעות לאופי הלקוח, ולצרכים המיוחדים שלו ושל הפרויקט, נולד העיצוב המתאים ביותר, תוך הקפדה על תוצאה אסתטית ומקצועית.

אני עוסקת בעיצוב גרפי לכל הצרכים, כגון: לוגו חברה, נייר משרדי, הזמנות לאירועים, חומר פרסומי. עיצוב דיסקים למוסיקה או מולטימדיה, עיצוב ספרים וחוברות כולל עימוד, ועיצוב תוויות לבקבוקים. עבודתי כוללת הכנה והבאה לדפוס.
עיצוב ובניית אתרי-אינטרנט, כולל בניית אתר על מערכת וורדפרס וכן עיצוב ובניית בלוג. תחזוקת ושיפוץ אתרים, וכן אופטימיזציה למנועי חיפוש.


לימודים בתחום התקשורת החזותית :
2011 - נכחתי (כשומעת חופשית) בקורסים באוניברסיטת ת"א: "סוציולוגיה של רשתות חברתיות", "אילוף הסוררת- תחנות בהתפתחות האינטרנט", "חשיבה יצירתית בשיווק".
2007-2010
- לימודי רישום, ציור ואיור ב"סדנת אמני הקיבוץ" ואצל מורה פרטית.
בשנת 2006 סיימתי קורס מעצבי תקשורת חזותית במכללת ג'ון ברייס, ת"א. גליון ציונים.
חטיבת ביניים- 3 שנות לימוד במגמת אמנות וגרפיקה. את לימודי התיכון שלי עשיתי במגמת "ביוטכנולוגיה" ריאלית מוגברת לאור היותי תלמידה מצטיינת.

עבודה בתקשורת חזותית- פרילנס:
2011 - עיצוב, עריכת משנה והגשה לדפוס של המגזין החדש למטפלים מטעם חברת י.ד. שלוס "תמצית העניין". המגאזין מתעתד לצאת אחת לשנה לפחות.
עיצוב ובניית אתר (וורדפרס) עבור ד"ר רונית רותם, "רוח החומר". פלאיירים למס' לקוחות.
2010 - עיצוב מחדש של אתר ביה"ס למקצועות הבריאות באונ' ת"א. עיצוב חומר פרסומי (פלאיירים, מגנטים) למס' לקוחות. עיצוב הידיעון של חברת י.ד. שלוס. איור כרזה עבור הקמפיין של "תנו לחיות לחיות" (ישראל למען חתולי הרחוב).
2009 - עיצוב ובניית האתר עבור תלמה חייק- נטורופתיה. עיצוב עטיפה לדיסק סינגל של אלי אמריליו "הגיון", ולדיסק DEMO "הבלים". עיצוב האתר פסיכודרמה-רוזה שמש, עיצוב פלאיירים ומודעות לחברת י.ד. שלוס, שלמה הורוביץ, ואילן הורוביץ. עיצוב ובניית האתר של יובל בצרי - ביורגונומי, איור הכריכה לספר "סבא גר בשמיים" של רויטל סבג.
2008 - עיצוב ספרו של אילן הורוביץ "כוסות רוח והקזת דם לרפואה". עיצוב חומר פרסומי על הספר כגון: פלאיירים, פוסטר שיווקי.
עיצוב מחדש של הניוזלטר המודפס והאלקטרוני של חברת י.ד. שלוס.
עיצוב תוויות לשמנים אתריים של חברת י.ד. שלוס + עיצוב ידיעון 2008.
עיצוב ביצוע והבאה לדפוס של פלאיירים עבור חנות "שלידג" לחיות מחמד, ועבור בית הספר לרפואה סינית של אילן הורוביץ
2007 - עיצוב, עימוד והבאה לדפוס של הידיעון של י.ד. שלוס. בניית האתר של י.ד. שלוס באנגלית וברוסית בשיתוף חברות תרגום.
2006-2009- עיצוב ובניית האתר של מרכז י.ד. שלוס לארומתרפיה, וכן תחזוקת האתר וקידומו במנועי חיפוש. בנוסף, שיפוץ ותחזוקת האתר של ביה"ס הירושלמי לרפואה סינית של אילן הורוביץ.


בין השנים 1996-2007 עבדתי כמזכירה וכמרכזת במס' מוסדות חינוך והוראה וכן בחברה להגנת הטבע בה נהניתי ממשרתי כמזכירה במחלקת שימור סביבה. אני עדיין עובדת כמזכירה במשרה חלקית במוסד חינוך גדול. בשנים 1992-1995 למדתי לתואר ראשון באקדמיה למוסיקה בירושלים. התמחות בהוראת מוסיקה ובשירה. שירות צבאי: 1990-1992 שירות בלהקה צבאית כזמרת- להקת הגדנ"ע.

כישורים נוספים:
ניסיון ורקע באיור וציור, ובאמנויות במה.
הדפסה עיוורת בעברית ובאנגלית. שיחה קולחת באנגלית.
ניסיון רב בעבודה עם אנשים מסוגים שונים, כולל סטודנטים, מתנדבים, מרצים ואנשי אקדמיה.
ועוד...


למעבר לדף הבית באתר המלא של לילך לביא לחצו כאן